Meble kuchenne KamDUO – komfort i wygoda w eleganckiej oprawie

Aranżacja kuchni bywa nie lada wyzwaniem! To pomieszczenie musi być nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz również – a może wręcz przede wszystkim – praktyczne i funkcjonalne, dlatego podczas decydowania o jego wystroju nie można iść na kompromisy! Odpowiedzią na potrzeby osób pragnących elegancki wygląd połączyć z wygodą oraz pojemnością są meble kuchenne KamDUO.

Nowoczesne rozwiązania i inteligentna konstrukcja, czyli meble kuchenne KamDUO

Proste, klasyczne linie i szlachetne kolory czynią z mebli kuchennych KamDUO wyjątkowo stylową, elegancką kolekcję. Chwytowa część rączek została wykonana z estetycznego aluminium, a konstrukcja umożliwia zabudowanie piekarnika i płyty lub umieszczenie autonomicznej kuchenki. Ponad 40 szafek pozwala skomponować umeblowanie kuchni wedle uznania i dostroić je do własnych potrzeb. Kolekcja KamDUO to sposób na natychmiastową aranżację zarówno surowego, nowoczesnego pomieszczenia, jak i tego przytulnego, pełnego światła. Szerokie spektrum barw nie narzuca jednego stylu. Być może dlatego to właśnie ta seria zyskała tytuł Diamentu Meblarstwa 2010. O otrzymaniu tego wyjątkowego miana mógł również przesądzić szereg praktycznych funkcji i udogodnień.

Ponad 40 szafek i jeden cel – maksymalny komfort użytkowania

Tworzące kolekcję KamDUO szafki zostały zaprojektowane tak, by absolutnie każdy mógł wyczarować kuchnię swoich marzeń niezależnie od fizycznych uwarunkowań pomieszczenia. Tak szerokie spektrum możliwości tworzy niemalże nieograniczone pole manewru, czyniąc aranżację nawet niewielkiej przestrzeni czystą przyjemnością. Zorientowane na wygodę mieszkańców elementy zabudowy można łączyć w dowolną kompozycję, zachowując przy tym ich najwyższą funkcjonalność. Bez względu na kształt czy wymiary kuchni – kolekcja KamDUO to zawsze właściwy wybór.

Meble kuchenne KamDUO

Nieprzeciętna kolorystyka o wyjątkowej uniwersalności

Meble kuchenne KamDUO występują w sześciu wariantach kolorystycznych – z przewagą barw ciemnych lub jasnych, w zimnej oraz ciepłej tonacji. Sonoma z lawą oraz zebrano bs z gruszą to zestawy, które uczynią kuchnię nowoczesną i elegancką. W pierwszym z nich dominują jasne odcienie, dlatego warto wybrać go do pomieszczenia o nieco mniejszym metrażu – powiększy je optycznie, czyniąc automatycznie jasnym i przestronnym. Zebrano bs z gruszą to z kolei pakiet o przewadze ciemnego koloru, co perfekcyjnie sprawdzi się w minimalistycznych, wyrafinowanych wnętrzach. Modrzew z gruszą i trawa z orzechem stanowią propozycje dla miłośników ciepłych, przytulnych wnętrz. Doskonała kompozycja barw decyduje o nastrojowym, rodzinnym charakterze kuchni. Jasne kolory podkreślają domatorski, intymny styl pomieszczenia. Złoty dąb z lawą czy grusza z orzechem to kompozycje, które trudno określić jednym przymiotnikiem lub ubrać w stereotypowe ramy. Przepięknie sprawdzą się w eleganckich, klasycznych pomieszczeniach, w których dominuje drewno i kremowe odcienie. Jasne blaty i przestronne okna świetnie skomponują się z jednym z tych wariantów, tworząc wysublimowaną przestrzeń dla wymagających.

Meble kuchenne KamDUO – wygoda na każdym kroku

Dbając o praktyczną stronę użytkowania, szafki z kolekcji KamDUO posiadają puszkowe zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach i wyjątkowo płynnie wysuwające się metalowe szuflady regulowane w dwóch. Podnośniki gazowe w szafkach okapowych umożliwiają otwieranie ich bez większego wysiłku, zaś półki w szafkach wiszących zostały zabezpieczone przed wysunięciem. Zestaw mebli można ponadto rozszerzyć o dopasowany do nich stół (dostępny w czterech wariantach), ławkę oraz taboret. Dzięki tym rozwiązaniom meble kuchenne KamDUO pozwolą każdemu zaaranżować wymarzoną kuchnię w pomieszczeniu o dowolnych wymiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *