Meble KamDUO XL – perfekcja na każdym kroku

Meble KamDUO XL to kolekcja do zadań specjalnych! Przeznaczona do przestronnej kuchni, pomieści znacznie więcej, niż standardowe wyposażenie, nie stworzy jednak przy tym przytłaczającego wrażenia. Efekt niebywałej pojemności udało się osiągnąć przy zachowaniu wyjątkowej zgrabności i lekkości mebli.

Doskonała funkcjonalność i najwyższa jakość wykończenia

Wielką zaletą kolekcji KamDUO XL jest jej ogromna różnorodność i elastyczność. Ponad 70 szafek umożliwia stworzenie zabudowy kuchennej spełniającej wszelkie wymogi mieszkańców. Świetnie rozplanowana konstrukcja zaskoczy nawet tych, którzy dotychczas nie wyobrażali sobie połączenia pojemności z eleganckim wyglądem. Do stworzenia kolekcji KamDUO XL wykorzystano wiele funkcjonalnych rozwiązań, których połączenie pozwoliło uzyskać praktyczną i stylową całość. Każda szafka posiada regulowane w trzech płaszczyznach zawiasy, zaś te, który drzwi otwierają się pionowo do góry, wyposażone zostały w gazowe podnośniki. Metalowe szuflady wysuwają się płynnie, a dolne szafki posiadają praktycznie wywietrzniki.

Meble KamDUO XL – osiem wariantów kolorystycznych

Aż osiem wariantów kolorystycznych stwarza możliwość niemalże doskonałego dobrania wystroju kuchni do aranżacji pozostałych pomieszczeń. Wnętrza nowoczesne i minimalistyczne? Brązowa pinia z wanilią lub lawą trafnie zaakcentuje innowacyjny i nieco surowy charakter. Ciepłe i pełne słońca? Wobec tego warto rozważyć złoty dąb z wanilią lub lawą. Klasyczna, ponadczasowa elegancja – miłośnicy tego stylu muszą zapoznać się z pinią szampan z szarym lub kremowym wykończeniem. Amatorzy idealnie jasnych, wręcz organicznych wnętrz pokochają natomiast połączenie białej pinii z wanilią lub lawą. Kompozycję można wzbogacić o kaszmirowy bądź granitowy. Ten pierwszy będzie świetnym zwieńczeniem kuchni o przytulnym charakterze lub wyrafinowanym i minimalistycznym wyglądzie. Ciemniejszy grafit uzupełni pomieszczenie eleganckie i nowoczesne.

meble KamDUO XL

Meble kuchenne idealnie dopasowane w każdym calu

Aby stworzyć kuchnię idealną w każdym calu, zgodnie z własnymi preferencjami wybrać można dopasować również uchwyty szafek i szuflad. Istnieje aż pięć dostępnych wariantów – od prostych przez subtelnie profilowane aż po wyraźnie zdobione. Regulowane są także nóżki – można je ustawić na poziomie 10 lub 15 cm. Swoje idealne wykończenie znajdą zarówno miłośnicy połysku, jak i matu. Ci pierwsi powinni zdecydować się na idealnie lśniące fronty akrylowe, zaś odpowiedzią na zapotrzebowania tych drugich jest laminowana okleina ABS z wodoodpornym klejem PUR.

Szafki kuchenne o niespotykanej pojemności

Ponieważ górne szafki występują w dwóch wersjach – głębsze oraz płytsze – z łatwością można połączyć je tak, by otrzymać efekt przestrzennej trójwymiarowości. Takie posunięcie pozwala zwiększyć powierzchnię przechowywania bez tworzenia przytłaczającego monolitu. To również doskonała okazja, by nareszcie posortować kuchenne przybory na te używane częściej, które warto mieć pod ręką oraz rzadziej, których miejsce jest w ostatnim rzędzie.

Chociaż taka konstrukcja zwiększa pojemność wiszących szafek aż o 40%, nie jest to wynikiem niekonwencjonalnych gabarytów kolekcji KamDUO XL. Wysokość całej zabudowy została dobrana do wymiarów standardowego pomieszczenia, dzięki czemu sięgnięcie nawet po te epizodycznie wykorzystywane przedmioty nie będzie stanowiło żadnego wyzwania.

Kolekcja KamDUO XL – detale, które mają znaczenie

Boczne szafki umożliwiają zabudowę piekarnika oraz kuchenki mikrofalowej na nieco wyższym poziomie, co przekłada się na wygodę użytkowników oraz bezpieczeństwo ich pociech – nie dosięgnie ich nawet najbardziej zdeterminowany, młodociany amator wypieków! Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia, producent rozszerzył kolekcję KamDUO XL o szafkę kończącą do zamontowania z prawej lub lewej strony zabudowy. Z myślą o kompleksowym wyposażeniu kuchni seria ta posiada również dopasowany stół w czterech wariantach wymiarowych, ławkę oraz taboret.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *