Meble z funkcją spania dla nastolatka

Kiedy wybierasz meble z funkcją spania dla nastolatka, masz do wyboru wiele opcji. Każda z nich ma swoje zalety i wady, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze rodzaje mebli z funkcją spania dla nastolatka: narożniki, kanapy, sofy, fotele rozkładane oraz tapczany.

Meble z funkcją spania dla nastolatka: narożniki

Narożniki to meble, które zajmują sporo miejsca, ale oferują dużo przestrzeni do spania i siedzenia. Są idealne dla nastolatków, którzy cenią sobie przestrzeń do relaksu i spędzania czasu z przyjaciółmi. Zwykle oferują dużo miejsce do siedzenia i często są wyposażone w dodatkowe schowki na pościel lub wbudowane półki. Narożniki z funkcją spania są praktyczne, gdy przychodzi czas na nocleg dla gości. Ponadto, nowoczesne wzornictwo narożników może wprowadzić do pokoju nastolatka oryginalny styl.

meble z funkcją spania dla nastolatka narożnik amster

Narożnik AMSTER wyposażono w system ułatwiający rozkładanie, co umożliwia zamianę mebla w wygodne łóżko.

 

 


FRIDA to niewielki narożnik o nowoczesnym wyglądzie. Minimalistyczna forma sprawdzi się w różnych wnętrzach – również w pokoju młodzieżowym.

meble z funkcją spania dla nastolatka narożnik frida

meble z funkcją spania dla nastolatka narożnik sola

Narożnik SOLA może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania. Posiada również pojemnik do przechowywania pościeli.


Kanapy do spania dla nastolatka

Kanapy z funkcją spania są wszechstronnym rozwiązaniem, które może dostosować się do różnych potrzeb. Są przede wszystkim dostępne w różnych rozmiarach, co sprawia, że sprawdzają się w mniejszych pokojach. Kanapy z reguły są bardziej kompaktowe niż narożniki, co pozwala na łatwiejsze dostosowanie ich do zmieniającej się aranżacji pokoju nastolatka. Również ich design może być bardziej zróżnicowany, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych gustów.

meble z funkcją spania dla nastolatka kanapa twiggy

Kanapa TWIGGY zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić dwie dorosłe osoby w pełnym komforcie. Znajdujący się pod siedziskiem pojemnik na pościel stanowi praktyczne rozwiązanie dla przechowywania pościeli.


Kanapa PLAY FRANCE została stworzona z myślą o młodzieży. Cechą charakterystyczną jest nadruk na całości mebla. Kanapa występuje również w innych wersjach >> SPRAWDŹ

 

meble z funkcją spania dla nastolatka kanapa play

meble z funkcją spania dla nastolatka kanapa big

BIG SOFA to kompaktowa kanapa wyposażona w miękkie poduszki oraz pojemnik na pościel. Powierzchnia spania 210×150 cm pozwala na wygodny odpoczynek.


A może rozkładana sofa?

Sofy to meble, które są podobne do kanap, ale mają bardziej elegancki i stylowy wygląd. Są odpowiednie dla nastolatków, którzy cenią sobie estetykę i komfort. Sofy mają zazwyczaj miękkie siedziska i oparcia, a niektóre modele mają również poduszki ozdobne. Sofy bez problemu mogą stanowić centralny element wystroju pokoju, łącząc funkcjonalność z estetyką. Dostępne są w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, co pozwala na dopasowanie do osobistego gustu nastolatka.

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa fun

Sofa FUN rozkłada się niezwykle łatwo, posiada również miękkie poduszki w komplecie. Pod rozkładaną funkcją spania znajdziesz pojemny pojemnik na pościel.


Sofa RAFAŁ sprawdzi się zarówno jako mebel do użytkowania dziennego, jak i łóżko. Posiada pojemnik na pościel a powierzchnia spania po rozłożeniu to aż 188×140 cm!

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa rafał

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa talia

Sofa TALIA posiada regulowane zagłówki oraz funkcję spania o powierzchni 145×195 cm.


Meble z funkcją spania dla nastolatka: fotele

Dla pokoi o ograniczonej przestrzeni, fotele rozkładane są świetnym wyborem. Są kompaktowe, a jednocześnie pełnią funkcję zarówno siedzenia, jak i spania. Fotele są również łatwe do przenoszenia, co pozwala na elastyczne korzystanie z przestrzeni w pokoju nastolatka. Wzornictwo foteli rozkładanych może być bardzo nowoczesne i atrakcyjne dla młodzieży.

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa luca

Fotel LUCA mimo niewielkich rozmiarów oferuje zarówno miejsce do spania, jak i pojemnik na pościel. Łatwo się rozkłada.


Niewielkie gabaryty fotela VENUS sprawiają, że można ustawić go w dowolnym miejscu. Mebel posiada pojemnik na pościel z białej laminowanej płyty.

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa venus

meble z funkcją spania dla nastolatka sofa rito

Sofa jednoosobowa RITO została stworzona z myślą o małych wnętrzach.


Tapczan młodzieżowy z designerskim wykończeniem

Meble z funkcją spania, takie jak tapczany, są doskonałym rozwiązaniem dla nastolatków, zwłaszcza jeśli przestrzeń w pokoju jest ograniczona. Wybierz tapczan o młodzieżowym designie, który odpowiada gustowi i stylowi pokoju nastolatka. Modne tkaniny czy nowoczesne wzory, mogą sprawić, że mebel stanie się atrakcyjnym elementem wystroju. Obecnie coraz więcej tapczanów młodzieżowych posiada dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane głośniki, złącza USB czy miejsce do przechowywania gadżetów.

meble z funkcją spania dla nastolatka tapczan iga

Jednoosobowy tapczan IGA posiada wspomaganie otwierania, pojemnik na pościel oraz materac na sprężynach bonellowych.


Tapczan POLO został wyposażony w efektowne kieszenie, które mogą posłużyć za schowek na książkę, ulubionego misia czy pamiętnik nastolatki.

meble z funkcją spania dla nastolatka tapczan polo

meble z funkcją spania dla nastolatka tapczan duet

Tapczan DUET wykorzystuje nowoczesne rozwiązania. Po rozłożeniu zyskujesz dwie niezależne powierzchnie do spania; górna: 191×80 cm, dolna: 191×70 cm.

Wybór mebli z funkcją spania dla nastolatka zależy głównie od dostępnej przestrzeni, preferencji stylu i codziennych potrzeb użytkownika. Narożniki, kanapy, sofy i fotele rozkładane każdy mają swoje unikalne cechy, które mogą wpasować się w różne gusta i warunki przestrzenne. Przed podjęciem decyzji warto również rozważyć aspekty praktyczne, takie jak dostęp do schowków na pościel, łatwość konserwacji i trwałość materiałów. Dzięki temu, meble z funkcją spania nie tylko zaspokoją potrzeby codziennego użytku, ale także staną się stylowym elementem wystroju pokoju nastolatka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *